Kontakta oss

Undrar du något? Tveka inte att höra av dig.

Ansvarig annonsering
Kristina Paulsson 
Kristina.paulsson@skanetrafiken.se
Ansvarar för all reklam i kanalen. Jag är den du kan kontakta om du vill synas med reklam i vår kanal.

Säljare annonsering
Fredrik Arvidsson
Fredrik.Arvidsson@skanetrafiken.se
Telefon: 0451-298807

Säljare annonsering
Mathilde Papapanagiotou
Mathilde.Papapanagiotou@skanetrafiken.se
Telefon: 0451-298813

Säljare annonsering
Rasmus Rennemark
Rasmus.Rennemark@skanetrafiken.se
Telefon: 0451-288610

Koordinator
Johan Laursen
Johan.laursen@skanetrafiken.se
Vill du synas i vår kanal ta kontakt med mig.

Teamledare digitala kanaler
Diana Ahlqvist
Diana.Ahlqvist@skanetrafiken.se
Ansvarar för helheten i kanalen. Jag är den du kan kontakta om du har frågor kring innehåll i kanalen.

Innehållsutvecklare infotainment
Mårten Gunge
Marten.Gunge@skanetrafiken.se
Arbetar med att skapa innehållet i kanalen. Jag är den du kan kontakta om du behöver rådgivning kring innehåll.

Innehållsutvecklare infotainment
Sofia Uddén
Sofia.udden@skanetrafiken.se
Arbetar med att skapa innehållet i kanalen. Jag är den du kan kontakta om du behöver rådgivning kring innehåll.